UPA ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLİĞİ DUYURUSU

upa-admin 28 Mart 2012 5.886 Okunma 3
UPA ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLİĞİ DUYURUSU

Uluslararası Politika Akademisi (UPA) üniversitelere açılıyor… Kuruluş vizyonunda yer aldığı üzere kendi alanında üretken, yeni nesil araştırmacılar ve akademisyenler yetiştirme konusunda önemli hamleler yapmayı planlayan UPA, geleceğin Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler uzmanlarını yetiştirmek amacıyla üniversitelere açılıyor. Yurt içi ve yurt dışından başvurular için adresimiz upakademisi@gmail.com.

Başvuru Koşulları;

* Üniversitelerin Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, İktisat, İşletme, Maliye, Hukuk, Sosyoloji, Tarih bölümlerinden birinde okuyor olmak.

* Lisans birinci, ikinci veya üçüncü sınıflarından birinde okuyor olmak.

* 2.50/4.00 üzerinde bir ortalamaya sahip olmak.

* Okulunda bölümüyle ilgili bir kulüpte yönetici pozisyonda bulunmak yahut yeni bir kulüp organizasyonu oluşturabilecek durumda olmak.

* Bulunduğu şehirde sivil toplum kuruluşları ile yakın temasta olmak.

* Ayda en az bir akademik makale kaleme alacak üretkenlik seviyesinde bulunmak.

3 Comments »

 1. Mehmet Kutlu 27 Ocak 2015 at 00:28 - Reply

  Ben Muş Alparslan Universitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yonetimi 2.Sinif Ogrencisiyim..Siyaset Bilimi alaninda kendimi gelistirmek adina sizlerden istifade etmek istiyorum.Calismalariniz icerisinde yer almak umidiyle..

 2. Sefer GELEN 25 Kasım 2016 at 18:13 - Reply

  Ben Giresun Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 3.sınıf öğrencisiyim.Üniversitemin ilk yılından itibaren öğrenci kulüplerinde aktif ve yönetici pozisyonunda çalıştım.Yine aynı şekilde İlimizde bulunan Vakıflarda gençlik kollarında aktif çalışmaktayım. Öğrenimimin 2,yılında Erasmus programı ile Polonya’da bir dönem geçirdim.Şuan http://www.academiContext.com kişisel blog sayfamda yazmaya başladım.sizinle birlikte çalışmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

  • upa-admin 28 Kasım 2016 at 06:31 - Reply

   Merhaba, şu an için temsilcilik sistemini uygulamadan kaldırdık. Sadece yazarlarımızın ve konuk yazarlarımızın görüşlerine yer verdiğimiz bir haber-analiz sitesi şeklinde devam ediyoruz. Yazılarınızı editör ve yazarlarımıza iletebilirsiniz. İyi günler.

Leave A Response »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.